Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ bordo di decking di wpc ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "bordo di decking di wpc" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
Στερεό σχεδιαγράμματος βινυλίου δάπεδο Wpc θραυσμάτων ελεύθερο ξύλινο πλαστικό σύνθετο
| Όνομα προϊόντων | παραδοσιακό ξύλινο πλαστικό σύνθετο decking πάτωμα wpc |
|---|---|
| Μέγεθος | 135x23 χιλ. |
| Μήκος | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
| Ύφος σχεδιαγράμματος | Στερεό σχεδιάγραμμα |
Το UV ανθεκτικό ξύλινο πλαστικό σύνθετο δάπεδο επιβιβάζεται ξυπόλυτο σε φιλικό
| Όνομα προϊόντων | παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας πατωμάτων wpc σύνθετος decking υπαίθριος |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 140x25 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
| Ύφος σχεδιαγράμματος | Κοίλο σχεδιάγραμμα |
Τρισδιάστατοι ξύλινοι πλαστικοί σύνθετοι πίνακες FSC, κοίλος πίνακας Wpc
| Περιγραφή | co-extrusion WPC decking πάτωμα |
|---|---|
| Μέγεθος | 142x22 χιλ. |
| Μήκος | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
| Σχεδιάγραμμα Sytle | Κοίλο σχεδιάγραμμα με τα αυλάκια συνδετήρων |
Αδιάβροχος εξωθημένος κοβάλτιο στερεός πίνακας Decking σκληρού ξύλου
| Περιγραφή | ομο-εξωθημένοι πίνακες δαπέδων γεφυρών WPC |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 142x22 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
| Σχεδιάγραμμα Sytle | Κοίλο σχεδιάγραμμα με τα αυλάκια συνδετήρων |
Κοίλη επιφάνεια βουρτσίσματος Decking πινάκων πεζουλιών ECO Wpc χρώματος βισμουθίου
| Περιγραφή | παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας πατωμάτων wpc σύνθετος decking υπαίθριος |
|---|---|
| Μέγεθος | 130x25 χιλ. |
| Μήκος | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
| Ύφος σχεδιαγράμματος | Κοίλο σχεδιάγραμμα |
τρισδιάστατη στερεά ξύλινη πλαστική ξυλεία Decking WPC αντιολισθητικό
| Περιγραφή | Θραυσμάτων ελεύθερος 150x25 πλαστικός ξύλινος σύνθετος decking πίνακας wpc πατωμάτων παραδοσιακός στ |
|---|---|
| Μέγεθος | 150x25mm |
| Μήκος | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
| Ύφος σχεδιαγράμματος | Στερεό σχεδιάγραμμα |
Προσαρμοσμένο κοβαλτίου αντι έντομο δαπέδων εξώθησης ξύλινο πλαστικό σύνθετο
| Όνομα | Σύνθετος decking πίνακας wpc θραυσμάτων ελεύθερος 100x25 παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος υπα |
|---|---|
| Μέγεθος | 100x25mm |
| Μήκος | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
| Ύφος σχεδιαγράμματος | Στερεό σχεδιάγραμμα |
Mouldproof αδιάβροχο σύνθετο κοίλο Wpc Decking
| Όνομα προϊόντων | υπαίθριο πλαστικό ξύλινο decking σύνθετο επιτροπών wpc επιβιβάζεται wpc στις επιτροπές φρακτών |
|---|---|
| Μέγεθος | 142x22 χιλ. |
| Μήκος | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
| Ύφος σχεδιαγράμματος | Κοίλο σχεδιάγραμμα |

