Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ bordo di decking di wpc ] mecz 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "bordo di decking di wpc" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
Podłogi winylowe WPC z litego profilu bez drzazg z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu | tradycyjna drewniana podłoga kompozytowa wpc z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Rozmiar | 135x23mm |
| Długość | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
| Styl profilu | Solidny profil |
Odporne na promieniowanie UV drewniane kompozytowe deski podłogowe z tworzywa sztucznego Przyjazne boso
| Nazwa produktu | tradycyjna drewniana kompozytowa kompozytowa deska podłogowa wpc na zewnątrz |
|---|---|
| Rozmiar produktu | 140x25 mm |
| Długość produktu | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
| Styl profilu | Pusty profil |
FSC 3D Wood Plastic Composite Boards, Wpc Hollow Board
| Opis | Współwytłaczana podłoga z desek WPC |
|---|---|
| Rozmiar | 142x22 mm |
| Długość | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
| Styl profilu | Profil pusty z rowkami na klipsy |
Wodoodporny współwytłaczany taras z litego twardego drewna
| Opis | współwytłaczane deski podłogowe WPC |
|---|---|
| Rozmiar produktu | 142x22 mm |
| Długość produktu | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
| Styl profilu | Profil pusty z rowkami na klipsy |
Bi Color Hollow Terrace ECO Deska Wpc Decking Szczotkowanie powierzchni
| Opis | tradycyjna drewniana kompozytowa kompozytowa deska podłogowa wpc na zewnątrz |
|---|---|
| Rozmiar | 130x25mm |
| Długość | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
| Styl profilu | Pusty profil |
3D WPC z litego drewna z tworzywa sztucznego z drewna odpornego na poślizg
| Opis | Drewniana podłoga z tworzywa sztucznego 150x25 bez drzazg tradycyjna deska tarasowa kompozytowa komp |
|---|---|
| Rozmiar | 150x25mm |
| Długość | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
| Styl profilu | Solidny profil |
Dostosowane współwytłaczane drewniane podłogi kompozytowe z tworzywa sztucznego Anti Insect
| Nazwa | Bezodpryskowa deska tarasowa kompozytowa wpc 100x25 tradycyjna drewno kompozytowa z tworzywa sztuczn |
|---|---|
| Rozmiar | 100x25mm |
| Długość | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
| Styl profilu | Solidny profil |
Odporny na pleśń wodoodporny kompozytowy pusty taras Wpc
| Nazwa produktu | zewnętrzne panele tarasowe z tworzywa sztucznego wpc kompozytowe deski tarasowe wpc panele ogrodzeni |
|---|---|
| Rozmiar | 142x22 mm |
| Długość | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
| Styl profilu | Pusty profil |

